INFORMACJA DLA WOLONTARIUSZY ?❤️❤️❤️

INFORMACJA DLA WOLONTARIUSZY ?❤️❤️❤️

Prezenty i oferty dla wolontariuszy

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko czeka na wszystkich wolontariuszy kwestujących podczas 29. Finału WOŚP 31 stycznia 2021 roku. 

GRAMY Z GŁOWĄ i Wy też możecie!

To dzięki wolontariuszom każdy Finał WOŚP przynosi nam tak wiele radości. Dlatego w tym roku Play przygotował gadżety, które pomogą zadbać o Wasze bezpieczeństwo podczas zbiórki. Czekają na Was maseczki, smyczki i bezpłatny dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina, dzięki której podzielicie się z bliskimi swoją lokalizacją.

No i pamiętajcie, żeby zajrzeć na www.playdlawosp.pl, gdzie znajdziesz gry, które rozgrzeją palce i pomogą Ci wygrać super nagrody. Powodzenia!

Pokaż, że grasz z Wielką Orkiestrą!

Ten Finał WOŚP będzie inny niż wszystkie. Tym bardziej cieszymy się, że w ten niezwykły czas w roku jesteś z nami. Właśnie teraz warto pokazać, jak wielkie są ludzkie serca!

Dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek – flagę 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od mBanku, którą możesz odebrać w swoim sztabie. Wywieś ją za oknem i pokaż całemu światu, że wspierasz WOŚP!

Zajrzyj też na naszą stronę www.mbank.pl/wosp i dowiedz się, co jeszcze przygotowaliśmy w tym roku.

Grupa CIECH zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Grupa CIECH, jeden z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, przekaże 250 tys. najwyższej jakości maseczek ochronnych na potrzeby organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mają one zapewnić bezpieczeństwo organizatorom, a także 120 tysiącom wolontariuszy, którzy jak co roku wesprą tę wyjątkową akcję charytatywną w całym kraju.

Sztaby 29. Finału WOŚP zostaną wyposażone w płyn do dezynfekcji.

Mennica Metale zapewniła preparat do dezynfekcji Septilver OXO, który w zależności od wielkości Sztabu zostanie dostarczony w opakowaniach 100 mililitrów oraz 1, 5, 10 litrów do Sztabów na terenie Polski.

Septilver OXO to preparat wirusobójczy i bakteriobójczy przeznaczony do odkażania pomieszczeń: biurowych, mieszkalnych, szpitalnych, szkolnych i przemysłowych. Preparat zawiera nadtlenek wodoru, który jest rekomendowany przez WHO do zwalczania koronawirusa 2019-nCoV.