Sztabowa/Firmowa Puszka Stacjonarna

 

Sztabowa Puszka Stacjonarna to puszka funkcjonująca tylko przy Sztabie i na wydarzeniach – może znajdować się w instytucjach publicznych i kulturalnych. W celu rejestracji puszki należy skontaktować się ze Sztabem znajdującym się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie, ul. Browarna 63. Ostatecznym terminem gwarantującym rozpatrzenie zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej jest dzień 27.01.2023 r.

Firmowa Puszka Stacjonarna to puszka: w sklepie, u fryzjera, w restauracji, na stacji benzynowej itp. Do jej rejestracji niezbędne jest posiadanie numeru NIP lub w przypadku rejestracji w kraju innym niż Polska obowiązującego tam numeru identyfikacji podatkowej. Rejestracja odbywa się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl:

1. Opiekun zbiórki do Firmowej Puszki Stacjonarnej zakłada konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.

2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) przystępuje do zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej.

3. Opiekun zbiórki uzupełnia formularz zgłoszeniowy Firmowej Puszki Stacjonarnej, wpisując wymagane dane w zakładce „Chcę reprezentować firmę”.

4. Opiekun zbiórki wybiera Sztab z listy (Sztab 4837 – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie). Będzie to Sztab, w którym odbierze materiały niezbędne do przeprowadzenia zbiórki, zda i rozliczy Puszkę po zakończonej kweście.

5. Następnie firma oczekuje na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.