TERMINARZ ŁLHPN 2022-2023

TERMINARZ ŁLHPN 2022-2023

19 LISTOPADA

1. 16.00 – Turboflety: Coco Jumbo

2. 16.35 – Rollercoaster : Kwiat Polskiej Młodzieży

3. 17.10 – Turboflety : Kąs-Land

4. 17.45 – Rollercoaster : Stara Gwardia

5. 18.20 – Coco Jumbo : UNO Guadelupe

6. 18.55 – Kwiat Polskiej Młodzieży : FC Aleks

7. 19.30 – Kąs-Land : UNO Guadelupe

8. 20.05 – Stara Gwardia – Fc Aleks

20 LISTOPADA

1. 10.00 – Pioruny Siorczyste : Grajki

2. 10.35 – Kłoski Kłosia : Bulbulatory

3. 11.10 – Pioruny Siorczyste : WIP

4. 11.45 – Kłoski Kłosia : Galante

5. 12.20 – Grajki : LKP Orkan Wojcieszków

6. 12.55 – Bulbulatory : TUR

7. 13.30 – LKP Orkan Wojcieszków : WIP

8. 14.05 – TUR : Galante

26 LISTOPADA

1. 16.00 – Złodzieje Oklasków : DWM

2. 16.35 – Kłoski Kłosia : TUR

3. 17.10 – Złodzieje Oklasków : Rollercoaster

4. 17.45 – DWM: Grajki

5. 18.20 – Turboflety : OSP Turze Rogi

6. 18.55 – Rollercoaster : Grajki

7. 19.30 – Kłoski Kłosia : OSP Turze Rogi

27 LISTOPADA

1. 10.00 – Galante : Kąs-Land

2. 10.35 – DWM : WIP

3. 11.10 – OSP Turze Rogi : Kąs-Land

4. 11.45 – Niezniszczalni : FC Aleks

5. 12.20 – Bulbulatory : Galante

6. 12.55 – DWM : Niezniszczalni

7. 13.30 – Bulbulatory : OSP Turze Rogi

8. 14.05 – DWM : FC Aleks

3 GRUDNIA

1. 16.00 – Wenus Oszczepalin : Bulbulatory

2. 16.35 – Złodzieje Oklasków : Niezniszczalni

3. 17.10 – Wolni Strzelcy : Bulbulatory

4. 17.45 – Złodzieje Oklasków : Stara Gwardia

5. 18.20 – Wolni Strzelcy : Wenus Oszczepalin

6. 18.55 – Niezniszczalni : Kwiat Polskiej Młodzieży

7. 19.30 – Wenus Oszczepalin : OSP Turze Rogi

8. 20.05 – Stara Gwardia : Kwiat Polskiej Młodzieży

4 GRUDNIA

1. 10.00 – Pioruny Siorczyste : LKP Orkan Wojcieszków

2. 10.35 – Coco Jumbo : Galante

3. 11.10 – Pioruny Siorczyste : FC Aleks

4. 11.45 – Coco Jumbo : Bulbulatory

5. 12.20 – Rollercoaster : WIP

6. 12.55 – LKP Orkan Wojcieszków : FC Aleks

7. 13.30 – Galante : UNO Guadelupe

8. 14.05 – Rollercoaster : LKP Orkan Wojcieszków

10 GRUDNIA

1. 16.00 – Złodzieje Oklasków : WIP

2. 16.35 – Wenus Oszczepalin : Kąs-Land

3. 17.10 – Złodzieje Oklasków : Kwiat Polskiej Młodzieży

4. 17.45 – Wolni Strzelcy : Kąs-Land

5. 18.20 – Wenus Oszczepalin : TUR

6. 18.55 – Złodzieje Oklasków : LKP Orka Wojcieszków

7. 19.30 – TUR : Turboflety

8. 20.05 – Kwiat Polskiej Młodzieży : LKP Orkan Wojcieszków

9. 20.40 – Wolni Strzelcy : Turboflety

11 GRUDNIA

1. 10.00 – OSP Turze Rogi : Coco Jumbo

2. 10.35 – WIP : Niezniszczalni

3. 11.10 – Coco Jumbo : Kłoski Kłosia

5. 12.20 – OSP Turze Rogi : UNO Guadelupe

6. 12.55 – WIP : Stara Gwardia

7. 13.30 – UNO Guadelupe : Kłoski Kłosia

8. 14.05 – Stara Gwardia : Pioruny Siorczyste

7 STYCZNIA

1. 16.00 – Złodzieje Oklasków : Pioruny Siorczyste

2. 16.35 – Grajki : FC Aleks

3. 17.10 – Rollercoaster : Pioruny Siorczyste

4. 17.45 – Złodzieje Oklasków : FC Aleks

5. 18.20 – Coco Jumbo : TUR

6. 18.55 – Rollercoaster : FC Aleks

7. 19.30 – Złodzieje Oklasków : Grajki

8 STYCZNIA

1. 10.00 – TUR : Wolni Strzelcy

2. 10.35 – OSP Turze Rogi : Galante

3. 11.10 – WIP : Kwiat Polskiej Młodzieży

4. 11.45 – TUR : OSP Turze Rogi

5. 12.20 – Grajki : WIP

6. 12.55 – TUR : Kąs-Land

7. 13.30 – Grajki : Kwiat Polskiej Młodzieży

8. 14.05 – Kąs-Land : Coco Jumbo

14 STYCZNIA

1. 16.00 – Turboflety : Bulbulatory

2. 16.35 – Stara Gwardia : Niezniszczalni

3. 17.10 – Turboflety : Uno Guadelupe

4. 17.45 – FC Aleks : WIP

5. 18.20 – Grajki : Niezniszczalni

6. 18.55 – Wolni Strzelcy : Galante

7. 19.30 – Stara Gwardia : Grajki

8. 20.05 – Wolni Strzelcy : Coco Jumbo

15 STYCZNIA

1. 10.00 – Bulbulatory : Kąs-Land

2. 10.35 – Galante : Turboflety

3. 11.10 – Turboflety : Wenus Oszczepalin

4. 11.45 – Kąs-Land : Kłoski Kłosia

5. 12.20 – Wenus Oszczepalin : Galante

6. 12.55 – Bulbulatory : UNO Guadelupe

7. 13.30 – Kłoski Kłosia : Turboflety

8. 14.05 – UNO Guadelupe : Wenus Oszczepalin

21 STYCZNIA

1. 16.00 – Rollercoaster : DWM

2. 16.35 – LKP Orkan Wojcieszków : Niezniszczalni

3. 17.10 – DWM : Kwiat Polskiej Młodzieży

4. 17.45 – Rollercoaster : Niezniszczalni

5. 18.20 – DWM : Pioruny Siorczyste

6. 18.55 – Wolni Strzelcy : Uno Guadelupe

7. 19.30 – Kwiat Polskiej Młodzieży : Pioruny Siorczyste

8. 20.05 – Uno Guadelupe : Tur

22 STYCZNIA – ZAKOŃCZENIE

1. 10.00 – DWM : LKP Orkan Wojcieszków

2. 10.35 – Coco Jumbo : Wenus Oszczepalin

3. 11.10 – DWM : Stara Gwardia

4. 11.45 – Wolni Strzelcy : Kłoski Kłosia

5. 12.20 – LKP Orkan Wojcieszków : Stara Gwardia

6. 12.55 – Wenus Oszczepalin : Kłoski Kłosia

7. 13.30 – Wolni Strzelcy – OSP Turze Rogi

14.10 wręczenie nagród