Zbiórka humanitarna dla miasta Baranówka na Ukrainie

📢📢 Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski informuje, iż od poniedziałku 28 lutego prowadzona będzie zbiórka humanitarna dla miasta Baranówka na Ukrainie. Dary przyniesione przez mieszkańców trafią do zaprzyjaźnionej z Łukowem miejscowości dzięki wsparciu łukowskiej firmy epaka.pl
Miejscem zbiórki humanitarnej jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie (ul. Browarna 63). Osoby, które zechcą wesprzeć mieszkańców Baranówki, będą mogły przynosić produkty medyczne (np. bandaże, opatrunki, itp.), artykuły higieniczne i produkty pierwszej potrzeby (m.in. pasty do zębów, ręczniki, itp.), a także żywność o długim terminie przydatności do spożycia (kasze, makarony, żywność puszkowana, batony energetyczne, itp.)
🔴 Zbiórka rusza w poniedziałek 28 lutego. Funkcjonować będzie w godzinach pracy OSiR, tj. 8.00 – 16.00. W miarę potrzeb i sygnałów zgłaszanych przez mieszkańców, wydłużone zostaną godziny odbioru darów. Wszystkie dostarczone dary zostaną nieodpłatnie przetransportowane do Baranówki na Ukrainie przez firmę epaka.pl Łuków – punkt nadań i odbioru przesyłek.