Zbiórka humanitarna dla miasta Baranówka na Ukrainie

?? Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski informuje, iż od poniedziałku 28 lutego prowadzona będzie zbiórka humanitarna dla miasta Baranówka na Ukrainie. Dary przyniesione przez mieszkańców trafią do zaprzyjaźnionej z Łukowem miejscowości dzięki wsparciu łukowskiej firmy epaka.pl
Miejscem zbiórki humanitarnej jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie (ul. Browarna 63). Osoby, które zechcą wesprzeć mieszkańców Baranówki, będą mogły przynosić produkty medyczne (np. bandaże, opatrunki, itp.), artykuły higieniczne i produkty pierwszej potrzeby (m.in. pasty do zębów, ręczniki, itp.), a także żywność o długim terminie przydatności do spożycia (kasze, makarony, żywność puszkowana, batony energetyczne, itp.)
? Zbiórka rusza w poniedziałek 28 lutego. Funkcjonować będzie w godzinach pracy OSiR, tj. 8.00 – 16.00. W miarę potrzeb i sygnałów zgłaszanych przez mieszkańców, wydłużone zostaną godziny odbioru darów. Wszystkie dostarczone dary zostaną nieodpłatnie przetransportowane do Baranówki na Ukrainie przez firmę epaka.pl Łuków – punkt nadań i odbioru przesyłek.