WYBIERAM MARZENIA NIE UZALEŻNIENIA

 

W piątek 11 sierpnia 2023 r. uczestnicy programu „Trener Osiedlowy” wzięli udział w spotkaniu oraz wycieczce nad Zalew „Zimna Woda” w Łukowie.

Pierwszym punktem programu było spotkanie z uczestnikami wyprawy na Kazbek. Swoją historię wyprawy na lodowy olbrzym Gruzji przedstawili Pan Sebastian Ignaciuk oraz Pan Jarosław Pieńkus, zachęcając tym samym do odkrywania własnych zainteresowań, talentów oraz marzeń w myśl hasła przewodniego w 2023 r. „Wybieram marzenia nie uzależnienia”.   

Druga część spotkania to gry, zabawy, korzystanie z kąpieli wodnych jak również sprzętu wodnego na terenie Kompleksu Rekreacyjnego „Zimna Woda” w Łukowie.

Wstępem do dobrej zabawy było spotkanie z ratownikami wodnymi, obsługującymi kąpielisko „Zimna Woda”, którzy przedstawili zasady bezpiecznego korzystania z kąpieliska oraz sprzętu wodnego. Nie obyło się bez gry w siatkówkę. Po intensywnej rekreacji był czas na posiłek.

            Spotkanie pod nazwą „Wybieram marzenia nie uzależnienia” realizowane w ramach programu „Trener Osiedlowy” organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie odbyło się dzięki wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

 

Łuków, dnia 14.08.2023 r.