Piknik nad zalewem Zimna Woda w ramach programu Trener Osiedlowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie w dniu 19 lipca 2019 r. zorganizował na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Zimna Woda w Łukowie piknik sportowo -rekreacyjny, realizowany w ramach projektu „Trener Osiedlowy”. Tego dnia dzieci i młodzież – 45 uczestników projektu, pod okiem Trenerów Osiedlowych skorzystało z przygotowanych atrakcji.

Wstępem do dobrej zabawy były zajęcia z zakresu bezpieczeństwa nad wodą oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez ratownika wodnego. Wypoczynek nad zalewem Zimna Woda to chwytanie promieni słonecznych jak również kąpiele wodne. Uczestnicy projektu skorzystali z kajaków i rowerów wodnych, co cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odbyły się również gry i zabawy sportowe przygotowane przez Trenerów Osiedlowych.

Po intensywnej rekreacji uczestnicy posilili się pyszną kiełbaską z grilla.

Podsumowaniem pikniku było wręczenie wszystkim uczestnikom pamiątkowych certyfikatów ukończenia kursu na temat zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie pod hasłem „Bezpieczna Woda”.

Piknik sportowo rekreacyjny na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Zimna Woda, realizowany w ramach projektu Trener Osiedlowy odbył się dzięki wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Kolejny piknik sportowo – rekreacyjny nad łukowski zalewem odbędzie się w drugim miesiącu wakacji.