Wrażenia z wycieczki

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie w dniu 23 września 2023 r. zorganizował w ramach programu „Trener Osiedlowy” wycieczkę do Puław na mecz piłki ręcznej KS Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn. Dla większości młodych kibiców był to pierwszy udział w takim meczu.

Celem wycieczki było poznanie różnych form kibicowania, podniesienie poziomu kultury kibicowania, bezpieczeństwa na imprezach sportowych, zachęcenie młodych ludzi do czynnego spędzania wolnego czasu a przede wszystkim wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży w myśl hasła przewodniego programu „Trener Osiedlowy 2023” – WYBIERAM MARZENIA NIE UZALEŻNIENIA.

Wrażenia były bardzo pozytywne. Uczestnicy wycieczki przekonali się, że kibicowanie meczu piłki ręcznej jest przyjemne i bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu

W wycieczce udział wzięły 102 osoby. Opiekę sprawowali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Trenerzy Osiedlowi.

Wycieczka do Puław na mecz piłki ręcznej odbyła się dzięki wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych