wolontariusze wosp

Zaczynamy rejestrację wolontariuszy!

30. Finał WOŚP w Łukowie!

Zaczynamy rejestrację wolontariuszy!

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na 30 stycznia 2022 roku. Tym razem dochód zebrany podczas finału przeznaczony zostanie na wsparcie okulistyki dziecięcej – zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

Aby zostać wolontariuszem WOŚP należy:

  • zgłosić się osobiście do sztabu – potrzebna będzie wypełniona ANKIETA WOLONTARIUSZA oraz aktualne zdjęcie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16.00 – Biuro OSiR, ul. Browarna 63.
  • lub ONLINE – rejestracja na stronie internetowej iwolontariusz.wosp.org.plOsoby, które były wolontariuszami w poprzednich latach, nie muszą zakładać nowego konta – wystarczy, że zalogują się na swoje konto wolontariusza. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy swoimi danymi oraz wybrać sztab #4837 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Kwestować mogą wszyscy, także osoby niepełnoletnie. W ich przypadku wymagana jest jednak zgoda rodziców bądź opiekunów i to oni w czasie Finału WOŚP sprawują opiekę nad wolontariuszem i jego puszką.

 REGULAMIN WOLONTARIUSZA

ANKIETA DLA WOLONTARIUSZA

 

wolontariusze wośp